Hacıalioğlu Çiğköfte Dükkanları Her gün Açık Mı

Genellikle çiğköfte dükkanları bakkallar gibi her gün açık olurlar. Gıda sektörü diğer sektörlerden farklı olduğundan dolayı 7 gün çalışma prensibine sahiptirler. Bu bakımdan dolayı sağlık, gıda içerisine giren kebapçı, restoran, pideci gibi işletmeler haftanın her günü faaliyet gösterirler. Pazar günleri de dükkan çalışmalı ve faaliyetlerine ara verilmemektedir.

Günümüzde işyerlerinin başarı sırları arasında ilk kural her zaman dükkan açılış ve kapanış saatlerinin düzenli olmasıdır. Bunu müşteriye hissettiren kurumlarda her zaman başarılı olmuşlardır. Müşterinin istediği zaman çiğköfte dükkanı bulacağı düşüncesi o işletme için artı bir değer kazandıracaktır. Çiğköfte bayilik firmalarında Pazar günlerinin açık olduğunu belirtmek için dükkan içerisinde küçük bir etiket veya görsel ile müşterilerine duyurmaları gereklidir.

Hacıalioğlu Çiğköfte bayiliği konusunda bir dürüm için önermiş olduğu miktar 100 gramdır. Ayrıca çiğköfte dürüm satış fiyatı olarak 2,50 TL belirlenmesinin yanı sıra bu satış fiyatı bölgeler arası farklılıklar göstermektedir. İşletme giderleri ve maliyetler göz önüne alındığında ise 3 TL ile 3,5TL arasında değişiklik gösterilmektedir. Sizlerde kaliteli hizmet almak isterseniz Hacıalioğlu çiğköfte bayilerine bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir