Çiğköfte Satışları için Yapılması Gereken Taktikler Nelerdir?

Günlük yaşantımızda herkes sosyal medya rüzgârına kapılmıştır. Sosyal medya en büyük piyasa durumuna gelmesinin yanında birtakım kişilerinde takipçileri bulunmaktadır. Sizlerin de sosyal medya üzerinde takipçiler edinmeniz gerekmektedir. Bu yollardan birincisi ise; hiç para harcamadan doğal yöntemler ile reklam, ikinci yol ise sosyal medya tanıtım araçlarını kullanmanızdır. Sosyal medya üzerinde bir profil sayfanızın bulunmanızın yanında bir beğeni sayfanızında olması gereklidir. Bir nevi internet gibi çalışan beğeni sayfanız zamanla büyümeye başlayacaktır.

Sosyal medya üzerinde grup ve hit almak için bir grup oluşturulması son derece önemlidir. Örneğin; Güngören Anadolu Lisesi diye bir lise olduğunu farz edelim. Bu lise size çok yakın bir yerde olması nazaran, sizlere öğlen arası veya okul çıkışında öğrencilerin sizlere gelmesini istiyorsunuz. Bu durumda Facebook veya Twitter sitelerinde grup kurarak buralarda güzel içerikler paylaşmanız durumunda öğrencilerin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında çiğköfte yemek için size gelen öğrencilerin fotoğraflarını paylaşabilir ve çiğköfte yanında kola ücretsiz diye reklam sloganı da yapabilirsiniz. Kalıcı bir reklam yapmak isterseniz öğrencilerin çiğköfte dürümü yiyorum ile resimlerini sizin firmanız adıyla paylaşması oldukça önemlidir. Sizin yapmış olduğunuz 1000 adet broşür dağıtmanızdan bu daha caziptir.

Hacıalioğlu Çiğköfte sizlere çiğköfte bayiliği vermesi durumunda işin bütün detaylarını sizlere anlatmaktadır. Yeni açılan şubelerimizi gezerek sizlerde işlerin nasıl işlediğini görebilir ve bu sayede işi rahatlıkla kavrayabilirsiniz.

Çiğköfte Dükkanları Çalışma Saatleri Nasıl?

Çiğköfte dükkanları genelde sabah 10 gece 1’e kadar açık olmaktadır. Bu saatlerin açık olması yüzünden dolayı bu koşullarda çalışacak birini bulmanız gereklidir. Çalışma saatlerinin uzun olması bakımından dolayı ona göre de personelinize iyi maaş veriniz. Bu çiğköfte dükkanlarında mutlaka 2 kişi çalıştırmanız daha iyi olacaktır.

Çiğköfte Dükkanları Neden Devir Edinmek İstenmektedir?

Çiğköfte işleri genelde uzun süreli bir çalışma süreleri bulunmasından dolayı ve elemanla uzun süreli çalışmak istemediğinden dolayı bazen devir işlemleri gerçekleşmektedir. Aslında diğer sektörlere nazaran çiğköfte işine bakıldığında ise kazançlı bir sektördür, uğraş ve emek istemektedir. Diğer bir sebebi ise doğru bir lokasyon işleminin olmamasından kaynaklanmaktadır.

Çiğköfte İşinde Sürekli Müşteri Nasıl Kazanabilirim?

Burada gerçek olan müşteriye ürün sunarken ucuza kaçmadığınız gibi lavaşını hesaplamadan, marulunu bol veriyorsanız size gelen müşteri tekrar gelmek isteyecektir. Bu bakımdan dolayı çiğköfte verirken malzemelerden kaçınmamaya özen gösteriniz.

Çiğköfte sektörünün büyümesinde amaç haklımıza damak tadını iyi benimsetmiş olmamızdır. Diğer bir koşul ise çiğköfte fiyatlarının ideal olmasından kaynaklanmaktadır. Ülkemizde ilk defa etsiz çiğköfte üretimine başlayan Hacıalioğlu firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir