Çiğköfte Bayilik Almak Ne Kadar Fiyat Etmektedir?

Çiğköfte bayilik alabilmek en az 5 bin TL ye halledebilirsiniz. Burada önemli olan durum ise sizlerin işinizin başınızda durmanız gereklidir. Eşiniz veya çocuğunuz ile işin başınızda durmanız sizlerin ciddi manada masraflarınızı azaltacaktır. Kira giderlerinizi azaltmak için ise sokak aralarında ziyade cadde üzeri yerleri tercih ediniz. Çiğköfte bayiliği aldığınız firma sizlere çiğköftenizi, lavaşınızı, acı sosunuzu ve marul gibi ürünlerinizi tedarik etmesi gereklidir. Ayrıca nar ekşisi, ayran, şalgam ve dürüm poşetlerini de sizler de alabilirsiniz. Bu bakımdan dolayı bunların verilmemesi durumunda o çiğköfte bayisi veren firmadan kesinlikle bayilik sözleşmesi imzalamayınız.

Çiğköfte Bayilik Firmaları Hangi Mamüllere İzin Vermemektedir?

Genellikle çiğköfte bayilik işlemleri firmadan firmaya değişen bir husus olmasından kaynaklanmaktadır. Bazı firmalarda çok katı kuralların olmasının durumunda bazı firmalarda bulunmamaktadır. Özellikle bakıldığında çiğköfte bayilik veren firmalarda kendi ürünü haricinde hiçbir ürünün satışına izin verilmemektedir. Firmadan firmaya değişen bir konu ise dondurma veya sıkılmış taze portakal sularının serbest bırakılmış olmasıdır.

Çiğköfte bayiliği almak yerine kendiniz bu işi yapmak isterseniz birtakım sertifikalara ihtiyacınızın bulunması gereklidir. Bu bakımdan dolayı kendiniz çiğköfte yapmaktan ise çiğköfte bayiliği veren firmalardan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Çiğköfte işleri gece 1’e kadar uzun mesai isteyen bir iş olmasının yanında bazı bayiliklerde paket servisleri de bulunmaktadır.

Çiğköfte Bayilik Başarı Sırrı Nedir?

Çiğköfte dükkanı ve diğer sektörlerde en mühim konular arasında lokasyon gelmektedir. Çiğköfte bayiliğinizin önünden geçen her insan adedi sizin satışınız ile orantılıdır. Bu trafiği iyi yakalamanız için cadde üzerinde bir dükkan tutmanız oldukça faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra okul önlerinde, AVM ve hastane yakınlarında veya kalabalık cadde ortamlarda son derece yer önem teşkil etmektedir. Tüm bunları düşündüğünüzde ise en büyük lokasyon her zaman yerdir. Çiğköfte işinde en fazla maliyet gider maalesef kira ve eleman gideridir. Bunun için ürünlerinizi bunlara göre fiyatlamalarınızı da yapmanız gereklidir. Çiğköfte bayilik için bizlere iletişim adreslerinden ulaşınız.

Kaynak: https://www.hacialioglucigkofte.com/hacialioglu-cig-kofte-bayilik-paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir